Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Granát nalezený na Havlíčkobrodsku pyrotechnik odpálil na místě

/
/
/
772 ZobrazeníV pátek 16. listopadu před jedenáctou hodinou dopoledne oznámil nálezce na lince tísňového volání 158, že v katastru Habrů na Havlíčkobrodsku našel v blízkosti objektu Dolní Mlýn kovový předmět připomínající munici.

„Nález se nacházel na okraji smíšeného lesního porostu několik desítek metrů od silnice. Muž zde hledal kovové předměty pomocí detektoru kovů. Na místo vyjela nejbližší policejní hlídka, která místo nálezu zajistila proti vstupu nepovolaných osob. Dalším šetřením policisté zjistili, že se jedná skutečně o válečnou munici, a proto byl na místo povolán policejní pyrotechnik, který nalezený předmět označil jako granát F1 a z preventivních důvodů rozhodl v odpoledních hodinách o jeho zneškodnění přímo na místě nálezu. Celá událost se obešla bez komplikací a bez vzniku škody na majetku,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter