Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Galerie na Staré radnici ožije zpěvem sochaře a výtvarnou dílnou pro školy

/
/
/
527 ZobrazeníV Galerii na Staré radnici je až do 1. května k vidění výstava Sochy Miloše a Patrika Vlčkových. Příspěvková organizace Kultura Žďár, která Galerii na radnici provozuje, zve na setkání s Patrikem Vlčkem. Celodenní akce se koná v úterý 26. dubna.

Výtvarník, který se věnuje především sochařské tvorbě na dopoledne připravuje dílnu pro žáky žďárských škol. „Děti budou nejdříve malovat na téma, které se dozví až od pana Vlčka. Slíbili jsme jim, že jejich práce vystavíme v prostoru před Turistickým informačním centrem na radnici. Dozví se, jak a čím se opracovává dřevo, jak se modeluje, jak vznikají dřevěné sochy, a protože je Patrik Vlček také hudebně nadaný, dětem i zazpívá,“ přibližuje dopolední program ředitelka příspěvkové organizace Kultura Žďár Tamara Pecková.

Organizátoři výstavy zvou také na koncert zpívajícího sochaře Patrika Vlčka. „Koncert se uskuteční ve stejný den jako dopolední dílna. V úterý 26. dubna v 16.00. Bude to nevšední zážitek, koncert sochaře mezi jeho sochami se moc často nezažije,“ zve ředitelka příspěvkové organizace.

  • Facebook
  • Twitter