Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Fotbalisté FC Vysočina chtějí v Ústí úspěšně vykročit do nového ligového ročníku

/
/
/
313 Zobrazení

O víkendu se znovu naplno roztočí kola druhé fotbalové ligy a fotbalisté FC Vysočina Jihlava završí v pondělí 22. července v přímém přenosu ČT Sport úvodní kolo soutěže. Od 17.00 se představí na stadionu v Ústí nad Labem, kde v uplynulém ročníku druhé ligy úspěšně sehráli své poslední venkovní utkání.

Oba vzájemné zápasy od sebe dělí pouze něco málo před dva měsíce. Dne 18. května zde tým kouče Radima Kučery vybojoval díky hattricku Lukáše Zoubeleho cenné tři body, které Jihlavě daly jistotu druhé příčky v konečné tabulce a tím i výhodnější pozice do barážových bitev.

Pondělní úvodní duel nového ligového ročníku bude nepochybně odlišný, neboť oba celky během léta doznaly poměrně velkých změn. Jen na straně FC Vysočina bude v základní sestavě oproti květnovému utkání scházet čtveřice fotbalistů. Naopak svoji premiéru v jihlavském ligovém dresu možná absolvují Mikuš, Lacko, Jan Pavlík, Fortelný nebo Beltrán. Scházet budou avizovaní marodi Jawo a odchovanci Svoboda s Ritterem.

Hráčskou obměnou prošli i v Ústí nad Labem, kde by jistě chtěli navázat na výborné jaro. To tým kouče Aleše Křečka vyneslo až ne celkovou pátou příčku tabulky, když naději na baráž zhatila právě domácí porážka s FC Vysočina v předposledním kole. „Cíle jsou po loňské sezóně, která se nám vydařila, podobné. Chtěli bychom se pohybovat kolem předních příček. Ambice jsou ale nejen výsledkové, ale i herní. Chtěli bychom pokračovat v ofenzivním fotbalu, který se nám v některých zápasech dařil a ještě ho vylepšit,“ řekl pro web Army trenér Křeček.

  • Facebook
  • Twitter