Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Florbalisté z Bystřice zakončili letošní rok výhrou a prohrou

/
/
/
241 Zobrazení

V posledních letošních zápasech regionální ligy mužů – skupina 5, hráli muži z týmu ASK Bystřice nad Pernštejnem v nedalekém Novém Městě.

V prvním utkání zvítězili nad týmem Snipers Třebíč B po obratu ze stavu 1:3 na 4:3. Během první třetiny byl jasně lepším týmem Snipers, ve druhé části, ale florbalisté z Bystřice zabrali a dokonce hráč Třebíče Adam Svoboda neproměnil trestné střílení. Třetí třetina už jasně patřila střelcům ASK a jako poslední se trefil Radek Šejnoha. Druhé utkání už tolik týmu z Bystřice nevyšlo a prohráli proti týmu Spartak Pelhřimov B vysoko 3:7. Pelhřimov tak přečká vánoční nadílku na prvním místě v tabulce se ziskem 29 bodů a na druhém místě je dotahuje tým ze Světlé nad Sázavou, který má stejný počet bodů.