Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Festival Otevřeno v Jimramově po dvaatřicáté

/
/
/
517 ZobrazeníZámecký park Bludník hostí o víkendu 27.-29. srpna 32. ročník multižánrového festivalu Otevřeno Jimramov. Představí se české i zahraniční kapely a zpěváci.

Návštěvníci se mohou těšit na sobotní koncert Dana Bárty, který dorazí s jazzovým triem Roberta Balzara, na comeback legendárního Flamenga nebo na Poctu Radimu Hladíkovi – unikátní koncert jeho kapely Blue Effect a bigbandu KYX Orchestra, kteří spolu zahrají Hladíkovu Novou Syntézu. Ze zahraničních kapel festival Otevřeno letos nabídne polské blues punkové duo Fertile Hump, německý punkový bigband Botticelli Baby, slovenskou kapelu Evolet a nedělní koncert Šamorínské verše v podání slovenského GP Project.

Kromě hudby jistě stojí za pozornost i pestrý doprovodný program. Festival začne besedou a výstavou o Jazzové sekci, Divadlo Líšeň uvede představení pro děti Jezevec na borovici a oceňovanou inscenaci Putin lyžuje. Ve výstavní síni budou k vidění básně v obrazech výtvarníka Ralfa Mošta, literární kavárna letos opět představí poesii tři mladých autorů, přímo v Bludníku budou vystupovat slamoví básníci Anatol Svahilec a Jan Dibanzl.
Z bezpečnostních důvodů je nutné, aby návštěvníci před vstupem prokázali svou bezinfekčnost Covid-19 platným antigenním či PCR testem, dokladem o úplném očkování nebo o prodělané nemoci.

Podrobnější informace lze nalézt na webu
https://jimramov.klubslunicko.cz/ nebo Facebooku.

  • Facebook
  • Twitter