Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

FC Vysočina získala posilu do středu pole – Germana Šleina

/
/
/
624 ZobrazeníPo lotyšském útočníkovi Davisu Ikaunieksovi, jenž jihlavský dres oblékal od léta 2016 do června 2018 a poté přestoupil do Jablonce, přivádí dalšího talentovaného reprezentanta U21 – dvaadvacetiletého defenzivního záložníka Germana Šleina.

Urostlý estonský fotbalista dosud nastupoval za celek úřadujícího estonského mistra FC Flora. „Angažováním Germana z Pobaltí navazujeme na příchod Davise Ikauniekse před dvěma lety. Jde o talentovaného hráče, který přichází zvýšit konkurenci ve středu pole. Uvidíme, jak se mu podaří adaptovat na náš způsob hry a celkově na český fotbal. Každopádně by k tomu měl mít předpoklady. Stejně jako Davis přichází na hostování s přestupovou opcí. Na dalších last minute příchodech pracujeme. Pokud se nepodaří získat vytipované fotbalisty do konce přestupního termínu, máme v záloze i varianty příchodu některých hráčů, jimž v létě skončila smlouva,“ sdělil k aktuálnímu příchodu do FC Vysočina ředitel klubu Jan Staněk.

German Šlein (nar. 28. 3. 1996) pochází z Tallinu, kde začal s fotbalem v místním mládežnickém klubu TJK Legion. V létě 2013 se přesunul do elitního FC Flora. V nejvyšší estonské soutěži debutoval v sedmnácti letech v září 2013, přičemž jeho prvoligová bilance se zatím zastavila na 58 startech a 2 brankách. Obdobná je jeho bilance ve druhé nejvyšší soutěži za rezervu Flory. Dvakrát se stal estonským mistrem a jednou byl součástí vítězného týmu v národním poháru. V reprezentačních výběrech U21-U23 dosud nastoupil do 22 duelů. Pět startů si připsal v evropských pohárech.

  • Facebook
  • Twitter