Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Farmářské trhy v Havlíčkově Brodě zaujaly návštěvníky

/
/
/
1126 ZobrazeníV sobotu 1. června se na náměstí v Havlíčkově Brodě uskutečnily další farmářské trhy (FT). Počasí přálo, a tak byli spokojeni jak farmáři, tak i návštěvníci.

Kdo rád vaří, určitě se zájmem sledoval kuchařskou show Bohuslava Rasochy, který připravoval lívanečky ze špaldové mouky a vloček. V další ukázce mistr kuchař vyráběl sendvič podle receptu, který vymysleli v jednom newyorském kasinu na konci 19. století. Hudební příznivci byli potěšeni vystoupením skupiny Děsband, hrající převážně jazzové a swingové skladby dávno zesnulých a navíc zaoceánských autorů z 20. a 30. let minulého století.

„Přijeli tradiční farmáři a prodejci. Bohužel se nám nedaří obohatit trhy o prodej ryb, o které byl v minulých letech velký zájem. Návštěvníci se nás na ryby hodně ptají, tak snad ještě letos nějaký chovatel ryb přijede,“ uvedla Lída Říhová, spolupořadatelka FT. Kdo byl s červnovými farmářskými trhy spokojen, jistě dorazí i v sobotu 6. července.

  • Facebook
  • Twitter