Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Eliška Dřevojanová triumfovala na turnaji mladších žákyň v Třebíči

/
/
/
1237 ZobrazeníPoslední sobotu v červenci se rozběhl v areálu HTK Třebíč turnaj mladších žákyň kategorie C. Klání mladých tenistek se zúčastnilo celkem dvanáct dívek. Nejhojnější zastoupení měl domácí klub, který reprezentovalo 8 děvčat, v čele s jedničkou turnaje Eliškou Dřevojanovou.

Za teplého počasí, které narušila až kolem čtvrté hodiny odpolední přeháňka, se nejprve odehrála předkola dvouhry a následná čtvrtfinále. Odpoledne následovala čtyřhra. V pavouku bylo pět párů, do finále se probily dvě dvojice složené z domácích hráček. Z vítězství se radovaly sestry Eliška a Anežka Dřevojanovy, které poměrem 6:2, 6:4 přehrály pár Bára Šteflová/Anna Zedníčková.
Anežka, nejmladší a nejmenší účastnice turnaje, podpořila svou starší sestru velice dobrým výkonem.
V neděli byly na programu závěrečné boje v singlu. V prvním semifinálové zápase zvítězila domácí Eliška Dřevojanová 6:2, 6:1 nad Veronikou Dvořákovou z TK Bystřice nad Pernštejnem. V druhém semifinálovém klání domácí hráčka neuspěla, Anna Zedníčková prohrála 3:6, 1:6 s turnajovou dvojkou Karolínou Šebístkovou (LTC Humpolec). V poledním finále pak viděli diváci jasný triumf Elišky Dřevojanové, která si výsledkem 6:0, 6:1 zajistila vítězný double.

  • Facebook
  • Twitter