Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dvě auta někdo poškodil v Havlíčkově Brodě, policisté hledají pachatele

/
/
/
857 ZobrazeníHavlíčkobrodští policisté vyšetřují poškození dvou aut, ke kterému došlo druhý zářijový víkend v Bělohradské ulici a v ulici V Rámech v Havlíčkově Brodě. Pachatel stejným způsobem poškodil osobní auta Škoda Octavia a Ford Focus, u kterých prošlápl střechu a poškrábal čelní sklo.

„Na základě získaných informací a poznatků v rámci prověřování policisté zjistili popis muže, který se pohyboval v lokalitě, kde došlo k poškození jednoho z vozů, a mohl by tak poskytnout důležité informace pro trestní řízení,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Rázlová.
Policisté se proto obracejí na tohoto muže a na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjištění jeho totožnosti. „Jedná se o muže ve věku okolo dvaceti let, štíhlé postavy, vysokého přibližně 180 cm, se zrzavými vlasy a dioptrickými brýlemi. Muž měl na sobě modrou nebo zelenou mikinu a pohyboval se na ulici V Rámech v noci z pátku 11. září na sobotu 12. září. Muž navíc na místě ztratil svazek klíčů. Obracíme se na dotyčného muže, aby se policistům přihlásil na lince tísňového volání 158 nebo na služebně obvodního oddělení v Havlíčkově Brodě.
Žádáme svědky, kteří mohou znát muže uvedeného popisu nebo mají informace o tom, kde by se mohl pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158. Uvítáme jakékoliv další informace vedoucí k odhalení pachatele poškození aut na uvedených místech,“ dodala Stanislava Rázlová.

Nalezené klíče, archiv Policie ČR

Škoda se podle informací policistů vyšplhala na částku přes dvacet tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu poškození cizí věci, za což lze uložit trest odnětí svobody až na jeden rok.

  • Facebook
  • Twitter