Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dramatizace Obsluhoval jsem anglického krále v Třebíči

/
/
/
1230 ZobrazeníVe čtvrtek 28.  února se od 19.00 v divadle Pasáž mohou milovníci divadla těšit na představení Obsluhoval jsem anglického krále. Dramatizaci známé novely nastudoval se souborem z příbramského divadla režisér Milan Schejbal.

Příběh Jana Dítěte, malého pikolíka, který jde za svým snem. Prochází učňovským obdobím v časech první republiky, zažívá dramata druhé světové války a svůj život uzavírá v nelehkých časech budování socialismu v Čechách. Jeho dramatickou a nevšední cestu vylíčil ve známé novele Bohumil Hrabal svým nezaměnitelným a nádherným českým jazykem, typickým humorem i uměním paradoxu. To všechno ožívá i v dramatizaci Ivo Krobota a Petra Oslzlého a naší inscenaci, ve které si roli hlavního hrdiny a před vašima očima předávají herci Viktor Kuzník, Pavel Batěk a Pavel Rímský.

Vstupenky na uvedené pořady jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a na www.mkstrebic.cz přes E-VSTUPENKY.

  • Facebook
  • Twitter