Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dramatický zásah v Třebíči skončil střelbou a zadržením pachatelů

/
/
/
983 ZobrazeníVe středu 12. února zasahovali policisté před polednem v Třebíči proti osobám podezřelým ze spáchání trestné činnosti. Pachatelé se ujíždějícím autem pokusili najet na jednoho z policistů.

„V lokalitě ulice Na Kopcích vypátrali vozidlo, které bylo minulý týden odcizeno na Žďársku. Policisté řidiče vozidla vyzvali k zastavení, ten ale místo toho s automobilem na jednoho z policistů najel, zranil ho a snažil se z místa odjet. Policista při zákroku použil služební zbraň. Řidič byl poté donucen zastavit a policisté osádku zadrželi. Ve voze jeli kromě řidiče ještě další osoby, nikdo z nich nebyl zraněn.
Policista, do kterého řidič s vozem najel, utrpěl zranění a byl převezen do nemocnice na ošetření,“ popsala událost policejní mluvčí Jana Kroutilová. Policisté provádějí prověřování a veškeré nezbytné úkony trestního řízení.

  • Facebook
  • Twitter