Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Drahokamy mého času v jihlavském muzeu

/
/
/
437 ZobrazeníOd úterý 25. října bude v Kavárně Muzeum v jihlavském muzeu k vidění výstava Drahokamy mého času. Nová výstava představí současnou portrétní tvorbu Lady Chudobové.

„Lada Chudobová je absolventkou Střední průmyslové školy textilní v Heleníně u Jihlavy. Vytvořila více než osmdesát obrazů a všechny se zrodily za běžného denního života. Maluje si jen tak pro potěšení a zároveň při této krásné činnosti relaxuje. Zakládá si na přesnosti, laskavosti, vtipu a v neposlední řadě na detailu konečného provedení. Maluje výhradně akrylovými barvami. Obrazy dotváří originální rámy, které na zakázku vyrábí a dodává Střední odborné učiliště Ohradní z Prahy 4,“ popisuje Ludmila Moržolová z Muzea Vysočiny Jihlava.

S tvorbou Lady Chudobové se dosud návštěvníci Kavárny Muzeum nepotkali. Seznámit se s ní mohou až do 4. prosince, kdy výstava Drahokamy mého času končí.

  • Facebook
  • Twitter