Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dovádění masek v Rozsochatci

/
/
/
974 ZobrazeníVětrné jarní počasí za oknem přineslo odpoledne v neděli 23. února i do sálu obecního domu v Rozsochatci sněhovou bouři z papírků. Jako každý rok uspořádaly členky Svazu žen za pomoci sponzorů, pro děti místní, i z širokého okolí oblíbený dětský karneval.

V podvečer 22. února připravovaly v kulturním domě členky Svazu žen výzdobu z karnevalových dekorací a balónků. Poté měly tradiční výroční schůzi a posezení k nadcházejícímu Svátku žen – MDŽ. Večeři připravili pro členky ZO ČSŽ členové SDH. Ženy rovněž dostaly, jako každý rok milou pozornost také od mladých hasičů. Ručně vyrobené dárečky, každý rok vyrobí z jiného materiálu a vždy potěší. Následovala volná zábava a povídání u kroniky a fotografií místní organizace, které připomínají společné akce.
V neděli 23. února pokračovaly ráno přípravy v sále. Ženy napekly cukroví a na hosty čekaly tradiční sladké balíčky z mnoha druhů cukroví. Ve 14.00 hod. začalo dovádění dětských masek. Pět desítek dětí tancovalo a též se s chutí hlásilo do různých her a soutěží, které připravili DJ Vesy. Jako vždy dokázal do programu zapojit všechny věkové kategorie.
Každá maska dostala sladkou odměnu a mlíčka od firmy Madeta. Děti, které poslední únorovou neděli na karneval v Rozsochatci přišly, dostaly pitíčko a ke své vstupence si losovaly ještě tři věcné výhry z pestrých cen od členek ZO ČSŽ a od sponzorů. Po příjemném a hravém odpoledni se rozcházeli všichni domů plní pěkných zážitků.

  • Facebook
  • Twitter