Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Domácí štěstí nabídnou v Polné

/
/
/
344 ZobrazeníZámek Polná hostí ve středu 4. října od 19.00 divadelní představení hry Domáci@štěstí.hned, komedie Jiřího Justa zavede diváky do manželské krize Diany a Huga, oběma se s problémy rozhodne pomáhat hospodyně z agentury Domácí štěstí.

Diana – marketingová ředitelka, Hugo – umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on, ona vydělává, a nefunguje to. Do jejich domácnosti vtrhne hospodyně Vilemína Gruntorádová z agentury Domácí štěstí.
Okamžitě vycítí, že v tomto manželství není něco v pořádku a ujme se, proti vůli všech, udělat vítr i v jejich vztahu. Dozvíme se, jak řešily krize v kuchyni a loži naše babičky. Jak dosáhnout slasti v oblasti lásky a jak tuto slast vyžadovat.  A také, že normální mužský chce, aby jeho žena stále stála za hřích a také to, že „politici žádné manželské štěstí nemají.“ A že dá-li že Pánbůh zdraví, i hříchy budou. Takových a dalších, léta prověřených pravd, se dozvíme desítky. Vilemína Gruntorádová si ví rady v každé situaci až je někdy na zabití. Komedie nakonec přinese nečekaný zvrat.

V hlavní roli hospodyně Vilemíny  Gruntorádové exceluje herečka a malířka Iva Hüttnerová. Má za sebou množství výstav i filmových a divadelních rolí. V poslední  době jste  ji vídali coby paní Lepařovou  v seriálu Ordinace v růžové zahradě. V roli manažerky a manželky Michaela Dolinová, která hraje v divadle Semafor, Metro a Broadway. Hrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Působila v TV Nova a  TV Barrandov.

Jako hudebník v domácnosti se představí David Suchařípa herec, kterého známe z mnoha televizních inscenací i seriálů. Působí v Divadle Semafor, Kalich a Palace. Režii má Ondřej Kepka.

Předprodej


  • Facebook
  • Twitter