Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dobrovolníci z dukovanské elektrárny letos podruhé zvelebili areál Nemocnice Třebíč

/
/
/
738 Zobrazení



Po druhé v letošním roce proběhl v Nemocnici Třebíč projekt Čas pro dobrou věc, do které se zapojilo osm zaměstnanců z nedaleké Jaderné elektrárny Dukovany a také sedm dobrovolníků z Klubu českých turistů Třebíč.

Dobrovolníci se věnovali převážně kácení a následnému zpracování napadených stromů kůrovcem, kterých se v areálu nemocnice nacházelo třináct. Ženy plely trávu v celém areálu. Mužská část byla rozdělena do několika skupin a pánové pracovali kromě kácení stromů také na sekání trávy a v prostorách skladu na likvidaci potrubí vzduchotechniky drtiče odpadů. Ač v posledních dnech nebylo počasí ideální, tak po celý úterní den svítilo slunce a díky tomu panovala mezi dobrovolníky pozitivní atmosféra.

„Do Nemocnice v Třebíči chodí naši zaměstnanci pravidelně pomáhat, letos to bylo již podruhé. V projektu s názvem Čas pro dobrou věci si mohou zaměstnanci ČEZ vybírat regionální organizace, ve kterých chtějí pomoci. Mají možnost pomoci a zároveň zažít společné chvilky se svými kolegy mimo pracoviště, což je ideální kombinace,“ přibližuje zapojení kolegů Jana Štefánková, z útvaru komunikace Jaderné elektrárny Dukovany.

„Podobné pomoci si vždy vážíme, ale v tomto roce si její význam uvědomujeme ještě více. Naši údržbáři a technici jsou velmi vytížení, a tak na některé věci už skutečně nezbývá čas. Dukovanští dobrovolníci zde odvedli velký kus práce a patří jim velký dík,“ uzavírá netradiční pomoc Jaderné elektrárny Dukovany a společnosti ČEZ ředitelka Nemocnice Třebíč Eva Tomášová.

  • Facebook
  • Twitter