Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Do konce října by měla být oprava mostu v Předíně hotová

/
/
/
460 ZobrazeníV Předíně na Třebíčsku pokračuje na silnici I/23 výstavba nového mostu, v současnosti stavaři dokončují jeho spodní stavbu. Betonáží dříků a jejich odbedněním dokončili mostní opěry. Aktuálně dokončují bednění a armování křídel, aby ve druhé polovině tohoto týdne mohli přistoupit k jejich betonáži společně s hlavní nosnou konstrukcí.

Poté provedou izolaci opěr a začnou připravovat bednění a armování říms. Jejich betonáž plánují zahájit v třetím zářijovém týdnu. Současně budou probíhat práce na drenáži za závěrnou zdí a zásyp této oblasti. Následně položí podkladní a ložnou asfaltovou vrstvu, dokončí chodník na pravé straně a na přelomu září a října převedou dopravu z provizorní komunikace na dokončenou část mostu, což umožní zahájit odtěžování silničního provizoria, po němž doposud byla vedena doprava. S uvedením mostu do provozu se počítá koncem října tohoto roku.

Oprava mostu v Předíně by měla být dokončena do konce října
  • Facebook
  • Twitter