Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Do Jihlavy na léto: Eurojack, průvod havířků i dva roky odkládaný Vysočina Fest

/
/
/
409 ZobrazeníZahájení letního programu na Masarykově náměstí v Jihlavě se uskuteční v pátek 3. června. Lidé tam mohou nově navštívit kontejner s infocentrem. Otevřeno bude až do září.

„Součástí budou dva kontejnery. V jednom z nich najdou lidé infocentrum, druhý bude sloužit k prezentaci našich partnerů, například zoologické zahrady,“ uvedla destinační manažerka Magdalena Svatoňová z příspěvkové organizace města Brána Jihlavy, která má kulturní program na starosti.

V pátek 3. června se mohou lidé těšit na jarmark, který se na Masarykově náměstí uskuteční od 10.00 do 18.00. Program bude pokračovat i ve večerních hodinách.

17.00 představení Koťátko zkázy & Tante Friedl: AHAAA!

19.00 koncert Tante Friedl

20.30 Toot Ensamble

Letní měsíce budou na kulturní a sportovní zážitky v Jihlavě opravdu bohaté. Už o víkendu 11. a 12. června se do krajského města po dvou letech vrací evropský seriál dřevorubeckých závodů Eurojack, jehož součástí bude i tradiční festival minipivovarů Jihlavské pivní pábení. Obě akce se uskuteční v letním amfiteátru.

Evropský seriál dřevorubeckých závodů Eurojack

Nabitý bude i víkend 18. a 19. června. V sobotu je na programu například Festival dětí Robinson v Českém mlýně. V neděli se pak od 16 hodin uskuteční průvod havířků od Základní školy Křížová ke kostelíku svatého Jána. Po mši je v plánu bohatý kulturní program v Letním kině Huelos. Příchozí se mohou těšit na divadlo T.E.J.P., vystoupení Hotch-Potch nebo na Skřípáckou muziku.

V červenci pak Jihlava znovu zažije dva roky odkládaný hudební festival Vysočina Fest, který do krajského města přitáhne nejznámější tváře českého hudebního showbyznysu. V letním amfiteátru se uskuteční od 7. do 9. července.

Letní kino v Jihlavě

Během července a srpna jsou na programu v Jihlavě také letní kina, a to jak na Masarykově náměstí, tak i v amfiteátru na Heulose.

  • Facebook
  • Twitter