Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Devětadvacátý vánoční turnaj stolního tenisu ve Vladislavi

/
/
/
3958 ZobrazeníOddíl stolního tenisu TJ Vladislav, který má za sebou 32 let působení v mistrovských soutěžích okresních a krajských přeborů, uspořádal na konci roku devětadvacátý ročník Vánočního turnaje tříčlenných družstev pro neregistrované hráče.

Oddíl každým rokem oddíl pořádá tradiční Vánoční turnaj tříčlenných družstev neregistrovaných hráčů pro širokou veřejnost, který je podporován městysem Vladislav. Na pořádání turnaje se sponzorsky podílí i většina místních firem. Turnaj vždy patří mezi nejlépe finančně zajištěné turnaje na okrese. Pořadatelům se podařilo oslovit významné sponzory z Třebíčska a dále také zahraniční firmy a díky tomu byly ceny nejhodnotnější za celou historii. Tímto patří velký dík Janu Kratochvílovi a Vašku Šafaříkovi ml., bez jejichž nezištné ochoty a nadšení by se nepodařilo turnaj v tomto rozsahu s velkým množstvím cen, kdy si odměnu odnese i poslední v pořadí, uskutečnit.
V letošním ročníku se sešlo rekordních 24 družstev. V družstvech se objevila celá řada mladších hráčů a dětí, což svědčí o vzrůstajícím zájmu o tento sport. Turnaj zahájil starosta městysu Vladislav Jan Havlena společně s Michalem Kratochvílem, který zastupoval pořadatele, a předseda TJ Vladislav Martin Otruba.
Po dramatickém průběhu zvítězilo družstvo Podklášteří ve složení Pavel Havelka, Petr Krátký a Zdeněk Veselý před družstvem Podklášteří ve složení Ota Lněnička, Rostislav Musil a Josef Chaloupka. O vítězi rozhodl dramatický boj až do závěrečné chvíle.
Celý turnaj proběhl v přátelském duchu a těšil se velmi vysoké návštěvě diváků z Vladislavi, Náramče, Třebíče a okolí.

  • Facebook
  • Twitter