Desátý ročník Truckshow opět podpořil Nesu – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Desátý ročník Truckshow opět podpořil Nesu

/
/
/
438 ZobrazeníPoslední červnovou sobotu se už deset let setkávají příznivci kamionů a velkých aut v Šeborově u Velkého Meziříčí. Pořadatel akce, firma Dvořák Truck – Servis, s. r. o., věnuje od roku 2013 veškeré dobrovolné vstupné dennímu stacionáři Nesa, který je součástí Oblastní charity Žďár nad Sázavou.

„Děkujeme pořadatelům za mnohaletou podporu, které si velmi vážíme, a také řidičům a návštěvníkům, díky kterým jsme tuto krásnou částku obdrželi. Část výtěžku z této akce bude využita na úhradu nákladů souvisejících s pětidenní pobytovou akcí uživatelů Nesy. Protože Truckshow se týká aut, část získaných financí bude použita na každodenní dopravu uživatelů z jejich domovů do Nesy ve Velkém Meziříčí,“ sdělila Alena Poulová, vedoucí denního stacionáře Nesa, jehož pracovníci a dobrovolníci zpestřili letošní Truckshow soutěžemi pro děti a prodejem výrobků uživatelů stacionáře.
Samotní uživatelé Nesy akci navštívili a velmi si ji užili včetně účasti při spanilé jízdě po Velkomeziříčsku historickým autobusem.

  • Facebook
  • Twitter