Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

David Koller vyrazil do klubů, odstartoval v Havlíčkově Brodě

/
/
/
820 ZobrazeníKlubová koncertní série v rámci David Koller Tour 2022 začala v pátek 4. března od 21.00 v klubu Oko. V předprodeji bylo prodáno 261 lístků, a tak se očekávala velká návštěvnost. Počet diváků se navýšil prodejem na místě.

David Koller na úvod koncertu vyzval přítomné k minutě ticha za padlé ve válce na Ukrajině. Jako první odezněla skladba Nic není nastálo (CD Nic není nastálo vydané v roce 2006). Na hudební akci byly zahrány osvědčené skladby například: Lehká, Aha, Řetězy, Milá, My se vám ozveme, Lajka z I. P. Pavlova, Těžkej sen, Planeta bez paměti, Valy, Žádný city, Tereza, Gypsy Love, Recidiva Na mě zapoměň a Čas nejde vzít zpátky. Z novinek: My se vám ozveme, Pouta, Planeta bez paměti a Vězenkyně.

David Koller byl i dobrým vypravěčem: „Romové z Ukrajiny ukradli ruský tank. Měli by dostat Nobelovou cenu míru.” David Koller přidával ke konci koncertu se slovy: „Dáme ještě jednu.”
Tato věta se opakovala několikrát a s tím i skladby: Majolenka od skupiny Jasná páka, Konec nočních toulek, Šrouby do hlavy a Až ti řeknu. Koncert uzavřela skladba Černí andělé, kterou si zazpívalo i obecenstvo.

Koller band:
David Koller – zpěv, kytary, bicí, Adam Koller – bicí, Marek Minárik – basa, Michal Pelant – kytara, Matěj Belko – klávesy a Víťa Halška – perkuse.

Koncert trval přes dvě hodiny a byl výborně nazvučený.

„Pro ty, kteří to dnes nedali, máme zprávy dobré. V sobotu 23. dubna přijede skupina Jasná Páka a s ní opět David Koller. Turné je přeloženo z loňského roku. Vstupenky jsou v platnosti, ale lze zakoupit i nové,” uvedl Jakub Baloun, dramaturg klubu Oko.

  • Facebook
  • Twitter