Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Další tragická nehoda na Vysočině, tentokrát v Nové Říši

/
/
/
1605 ZobrazeníV sobotu 4. ledna se okolo osmnácté hodiny stala na sinici II/112 v Nové Říši na Jihlavsku tragická dopravní nehoda. Dvaadvacetiletý řidič s osobním vozem Volkswagen nepřežil náraz do betonového tarasu u domu.

Řidič projížděl po silnici ve směru od Telče a do centra Nové Říše a zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy a z dosud nezjištěných příčin dostal smyk. „Vyjel s vozem vpravo mimo komunikaci, kde narazil do betonového tarasu u domu a poté se auto převrátilo. Při dopravní nehodě si řidič přivodil těžká zranění a byl v ohrožení života z místa dopravní nehody převezen do Nemocnice v Brně. Při převozu svým zraněním bohužel podlehl. V osobním vozidle cestoval v době dopravní nehody sám,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.
Dechovou zkoušku nemohli policisté vzhledem k závažnosti zdravotního stavu mladíka na místě nehody provést. Auto zajistili pro potřeby znaleckého zkoumání. „Na voze byly užity pneumatiky stanoveného typu s odpovídající hloubkou dezénu. Dalším šetřením bylo zjištěno, že řidič nebyl za jízdy připoután bezpečnostním pásem. V letošním roce se jedná na Vysočina už o druhou dopravní nehodu s tragickými následky,“ uzavřela Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter