Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dálnice D1 se ze soboty na neděli na Vysočině čtyřikrát uzavře

/
/
/
599 ZobrazeníV sobotu 10. října bude od 22.00 uzavřena dálnice D1 na 83. kilometru ve směru na Prahu postupně ve čtyřech krátkodobých uzavírkách kvůli osazování nadjezdu kotvenými svodidly.

„Na akci budou úzce spolupracovat policisté z dálničního oddělení Velký Beranov. Policisté ve spolupráci se stavební firmou zastaví provoz a budou dohlížet na bezproblémový rozjezd vozidel a bezpečnost provozu v daném úseku.
Pro všechny noční krátkodobé uzavírky nebudou stanoveny žádné objízdné trasy, vozidla po dobu uzavírek zůstanou na dálničním tělese. Obracíme se na motoristy, aby dbali pokynů policistů a jeli opatrně, abychom nemuseli na dálnici D1 řešit žádné mimořádné události nebo zbytečné dopravní nehody,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že uzavírky dálnice budou trvat do neděle 11. října do 6.00.

  • Facebook
  • Twitter