Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dálnice D1 o víkendu na Vysočině s omezením

/
/
/
581 ZobrazeníO víkendu se mohou řidiči jedoucí po dálnici D1 přes Vysočinu setkat s potížemi při průjezdu úsekem mezi exity 82-90. V sobotu 5. prosince v 6.00 začne v tomto úseku odstraňování mobilních betonových svodidel a úprava vodorovného a svislého dopravního značení.

„Provoz bude veden v režimu 1/1, tedy jedním pruhem v každém směru jízdy. Odstraňování je povoleno rozhodnutím ministerstva dopravy do 7. prosince do 12.00.
Směr Praha by měl být průjezdný bez omezení v neděli 6. prosince od 12.00. Policisté z dálničního oddělení se v rámci výkonu služby zaměří na zvýšený dohled v tomto úseku dálnice a případě vzniku jakékoliv mimořádné události budou schopni okamžitě reagovat. Na řidiče apelujeme, aby i vzhledem k vývoji počasí projížděli v tomto období po dálnici D1 se zvýšenou opatrností, aby nedocházelo ke zcela zbytečným dopravním nehodám,“ uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

  • Facebook
  • Twitter