Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Dálkové vlaky RegioJet od 12. prosince nově zastaví v Havlíčkově Brodě a Žďáře nad Sázavou

/
/
/
1186 ZobrazeníDálkové vlakové spoje RegioJet spojující Prahu s Brnem, Bratislavou, Vídní či Budapeští a v létě také s destinacemi na chorvatském pobřeží Jaderského moře by od prosince nově měly zastavovat také ve stanicích Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou a Kolín.

Spoje jsou aktuálně trasovány přes Vysočinu z důvodů výlukových prací Správy železnic na hlavním koridoru a RegioJet od začátku měl zájem nabídnout své služby cestujícím ze stanic a regionů, kterým projíždí. Zároveň se jedná také částečně o alternativu spojení i pro region Pardubicka, který přetrasováním vlaků z důvodů výluk přišel o přímé spojení vlaky RegioJet s Brnem, Vídní či Bratislavou a dalšími destinacemi. Zastavení spojů RegioJet v Havlíčkově Brodě, Kolíně a Žďáru nad Sázavou se podařilo zavést do jízdního řádu od 12. prosince letošního roku a spoje RegioJet zde budou zastavovat po dobu svého přetrasování přes Vysočinu.

Cestující ze stanic Havlíčkův Brod, Kolín a Žďár nad Sázavou tak získají přímé spojení vlaky RegioJet do Brna a Prahy (až desetkrát denně v každém směru), Vídně (až čtyřikrát denně v každém směru), Budapešti (dvakrát denně v každém směru), Bratislavy (až čtyřikrát denně v každém směru), Žiliny (jednou denně v každém směru), ale také do lázeňských měst Györ, Piešťany či v létě do chorvatských destinací Split a Rijeka.

Využít budou moci plného rozsahu služeb – to znamená cestování ve všech čtyřech třídách: – třech druhých třídách Standard, Relax a Low-cost a v první třídě Business. K dispozici budou mít plnou nabídku služeb – včetně kávy zdarma (třídy: Standard, Relax, Business), nebo připojení k bezplatnému Wi-Fi po celou dobu jízdy. Využít budou moci také vozů Astra s individuálními obrazovkami v sedačkách, které RegioJet na tyto spoje také nasazuje. K dispozici budou cestujícím i další služby – nabídka denního a dalšího tisku, možnost sledování filmů a dalšího obsahu prostřednictvím zábavního portálu, či možnost objednání občerstvení za nejvýhodnější ceny z palubního menu RegioJet.

Během následujících týdnů chystá RegioJet zahájení předprodeje jízdenek na své spoje pro období platnosti nového jízdního řádu od 12. prosince 2022. Cestující si budou moci jízdenky zakoupit nejvýhodněji přes internetové stránky www.regiojet.cz, nebo na kterémkoli prodejním místě RegioJet a Student Agency. Ve vlacích platí také jízdenky OneTicket v rámci tzv. Jednotného tarifu – a to společně s platnou rezervací pro spoje RegioJet.

  • Facebook
  • Twitter