Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Citáty v obrazech v jihlavském muzeu

/
/
/
557 ZobrazeníKavárna Muzeum jihlavského muzea hostí od pondělí 13. prosince výstavu fotografií Ivety Vackové nazvanou Citáty v obrazech propojuje autorčiny fotografie s citáty známých i neznámých filozofů.

Iveta Vacková, předsedkyně Fotoklubu Polná, se představuje v prostorách kavárny Muzeum už po druhé. Fotografování se věnuje od svých dětských let, kdy pod vedením pana Maštery navštěvovala fotografický kroužek Domu dětí a mládeže v Polné. Zde si ještě v době klasických kinofilmů a „temných komor“ osvojovala základní technické dovednosti.
První snímky pořizovala fotoaparátem Smena a Zenit. Prvním digitálním fotoaparátem byl Sony DSCV3. Nyní její pohled na svět zprostředkovává digitální zrcadlovka Canon EOS D50.
Členkou Fotoklubu Polná je od roku 2006 a aktivně se podílí na jeho činnosti. Účastní se tradičních fotografických výstav, dodává fotografie pro prezentační potřeby města a přispívá do Polenského zpravodaje.
Mezi své největší úspěchy řadí první místo ve fotografické soutěži Regiontour Vysočina v roce 2008 a výběr její fotografie na PF 2012 Kraje Vysočina.

Návštěvníci kavárny mohou až do 23. ledna zhlédnout její poslední tvorbu, ve které se zaměřuje především na propojení fotografie s citáty. Ke svým fotografiím dohledává citáty, které pochází od známých i neznámých filozofů. Propojuje tak kouzlo obrazu a slova…

  • Facebook
  • Twitter