Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čítárna na střešní terase krajské knihovny se čtenářům otevře 1. června

/
/
/
799 ZobrazeníEpidemická situace posledních týdnů je příznivá, vládní opatření postupně zmírňují a umožňují nám zpřístupnit další aktivity a služby všem našim čtenářům a uživatelům. Poprvé tak bude otevřena letní čítárna na střešní terase Krajské knihovny Vysočiny v Havlíčkově Brodě.

Čtenáři konečně budou mít možnost užít si zbrusu nový a originální prostor knihovny, který tu pro ně byl vytvořen. Již dříve jevili o čítárnu velký zájem, vládní nařízení však pobyt zde neumožňovala, nyní poprvé ji tak čtenáři budou moci navštívit. K posezení a relaxaci jsou k dispozici židle se stoly, s možností využití slunečníků v horkých dnech, přinést si s sebou a vychutnat svůj oblíbený nápoj pro ještě větší zpříjemnění pobytu je samozřejmě také možné.
Vzhledem k tomu, že jde o střešní prostor, je tu klid, nedoléhá sem ruch vozovky ani žádný jiný hluk, čtenáři si tak mohou užít pohodové místo uprostřed rušného města. Bonusem je i nádherný výhled do okolí, žádná jiná budova v blízkém okolí takovou možnost nenabízí.

Protože 1. červen je zároveň Dnem dětí, připravili jsme pro všechny dětské návštěvníky zábavný program na odpoledne. Probíhat bude od 13:00 do 16:00 a soutěžící děti se mohou těšit na odměnu. Po celý tento den bude pro čtenáře do 15 let registrace zdarma. Všechny děti si zároveň mohou prohlédnout prostory nové budovy knihovny, navštívit dětský koutek, půjčit si knížku, časopis či nějakou hru, knihovníci jim rádi se vším pomůžou a poradí.

Veškeré potřebné informace naleznou čtenáři na webových stránkách www.kkvysociny.cz.

  • Facebook
  • Twitter