Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Cestovatelská hra s novou českou pohádkou Princezna zakletá v čase i na lipnickém hradě

/
/
/
875 ZobrazeníPo stopách pohádky o princezně zakleté v čase, která se natáčela také na hradě v Lipnici nad Sázavou, se mohou zájemci vydat od pondělí 29. srpna. Podívají se na místa, kde se film natáčel, dozvdí se zákulisní informace o fantasy světě Oberon, ve kterém se pohádka odehrává, a zasoutěží si o ceny, jako jsou lístky na premiéru. Akce probíhá do 11. listopadu.

Svět Oberonu potřebuje hrdiny! Vydejte se princeznou Ellenou, princem Janem z Calderonu a alchymistkou Amélií na cestu po místech, která jsou spjatá s filmem Princezna zakletá v čase a jeho pokračováním, jež zamíří do kin letos v listopadu. Na středočeském hradě Točník navštíví zájemci sídlo zlé čarodějnice Murien. V Lipnici nad Sázavou mohou kamennému Uchu tajemství odhalit pravdu. V Třeboni zase objeví Schwarzenberskou hrobku, prastarou svatyni alchymistů ukrývající mocnou prvorunu elementů.
V rámci putování se mohou podívat na hrad Bouzov nedaleko Olomouce, malebný zámek Sobotín u Šumperka, impozantní zříceninu hradu Gutštejn nedaleko Konstantinových lázní, monumentální Helfštýn poblíž Přerova, vysoko nad okolními stromy čnící hrad v Hukvaldech nebo pražskou čtvrť Radotín. „Chtěli jsme filmovým fanouškům co nejvíce přiblížit svět Princezny zakleté v čase. Dali jsme proto dohromady seznam tipů na výlety po natáčecích místech, při jejichž návštěvě se alespoň na chvíli mohou ze všedního dne přesunout do pohádky,“ vysvětluje režisér Petr Kubík, který svět Princezny zakleté v čase vytvořil spolu se scénáristou a hudebním skladatelem Lukášem Danielem Paříkem a producentem Viktorem Krištofem.


Na všech filmových místech čeká soutěžící informační cedulka s QR kódem. Po jeho naskenování mobilním telefonem se dozvědí, jakou má místo symboliku pro svět Princezny zakleté v čase a jak to vypadalo, když si ho do parády vzali herci a filmaři. Zároveň z kódu získají do své sbírky i jedno z písmen runové abecedy, které jim pomůže vykouzlit magické ceny.
Už za návštěvu jediného místa mohou vyhrát vstupenky na slavnostní premiéru pokračování pohádky Princezna zakletá v čase, knihu nebo podepsaný plakát. Pro největší dobrodruhy, kterým se podaří navštívit tři místa, jsou připravené luxusní premiérové pohádkové pobyty v Resortu Sobotín a Hotelu Marriott. „Jsme rádi, že můžeme divákům, bez kterých by Princezna nebyla tam, kde je dnes, umožnit hrát i o takové ceny, jako jsou lístky na slavnostní premiéru, kde budou moci hrdiny z pohádky potkat naživo,“ říká producent filmu Viktor Krištof.

Přesná pravidla na: www.oberon-studios.cz/soutez.

První díl pohádky Princezna zakletá v čase z roku 2020 slavil i přes překážky spojené s pandemií koronaviru velký úspěch, a to jak ze strany diváků, tak kritiky. V listopadu dorazí do českých kin jeho pokračování, které bude ještě kouzelnější a výpravnější. Diváci se mohou těšit na Elišku Křenkovou, Marka Lamboru, Natalii Germani, Romana Zacha a na novou tvář druhého dílu, herce Vojtu Kotka.

  • Facebook
  • Twitter