Cestou po Pivovarské stezce Vysočiny mohou zájemci ochutnat výsledky práce zkušených sládků – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Cestou po Pivovarské stezce Vysočiny mohou zájemci ochutnat výsledky práce zkušených sládkůVirtuální stezka spojuje třináct pivovarů z Vysočiny. Pokud je zájemci navštíví, seznámí se s podstatou jednoho z nejstarších řemesel, nahlédnou pod pokličku výroby piva, jež je často spojena s ochutnávkou. Poznání si tak užijí všemi smysly.

Partnery stezky jsou jak tradiční velké pivovary, tak i minipivovary s originální pivní nabídkou z celé Vysočiny. „Naše Pivovarská stezka má ambici spojit gastronomický zážitek s poznáváním Vysočiny a nabídnout zaručené tipy na ubytování i na výlety,“ informovala Magdaléna Svatoňová z příspěvkové organizace Vysočina Tourism.

Pravidla soutěže
Pivovarskou stezkou Vysočiny se může vydat každý návštěvník kraje, kterému je více než osmnáct let a který si v každém zúčastněném pivovaru zakoupí alespoň jedno pivo. Za návštěvu každého pivovaru, kde si dá pivo, obdrží razítko do slosovatelného kupónu. Jakmile zaplní celou herní kartu, získá upomínkový půllitr s logem Pivovarské stezky Vysočiny a možnost zúčastnit se slosování o ceny, jež do soutěže věnovali zástupci jednotlivých pivovarů. V letošním roce je pro účastníky připraveno 500 upomínkových půllitrů.

Bližší informace získáte na turistickém portálu www.vysocina.eu.

Kalendář pivních akcí na Vysočině 2019

   1. června – Jihlava – Den Ježka
   1. června – Dalešice – Řízkobraní
   21.-22. června – Humpolec – Bernard fest
   29. června – Havlíčkův Brod – Rebel fest
   červenec – Račín – hudební večery s Richardem
   6.-7. září – Kamenice nad Lipou – Pivní slavnosti
   7. září – Radešín – Chmelobraní
 • Facebook
 • Twitter