Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Cestou po Pivovarské stezce Vysočiny mohou zájemci ochutnat výsledky práce zkušených sládkůVirtuální stezka spojuje třináct pivovarů z Vysočiny. Pokud je zájemci navštíví, seznámí se s podstatou jednoho z nejstarších řemesel, nahlédnou pod pokličku výroby piva, jež je často spojena s ochutnávkou. Poznání si tak užijí všemi smysly.

Partnery stezky jsou jak tradiční velké pivovary, tak i minipivovary s originální pivní nabídkou z celé Vysočiny. „Naše Pivovarská stezka má ambici spojit gastronomický zážitek s poznáváním Vysočiny a nabídnout zaručené tipy na ubytování i na výlety,“ informovala Magdaléna Svatoňová z příspěvkové organizace Vysočina Tourism.

Pravidla soutěže
Pivovarskou stezkou Vysočiny se může vydat každý návštěvník kraje, kterému je více než osmnáct let a který si v každém zúčastněném pivovaru zakoupí alespoň jedno pivo. Za návštěvu každého pivovaru, kde si dá pivo, obdrží razítko do slosovatelného kupónu. Jakmile zaplní celou herní kartu, získá upomínkový půllitr s logem Pivovarské stezky Vysočiny a možnost zúčastnit se slosování o ceny, jež do soutěže věnovali zástupci jednotlivých pivovarů. V letošním roce je pro účastníky připraveno 500 upomínkových půllitrů.

Bližší informace získáte na turistickém portálu www.vysocina.eu.

Kalendář pivních akcí na Vysočině 2019

   1. června – Jihlava – Den Ježka
   1. června – Dalešice – Řízkobraní
   21.-22. června – Humpolec – Bernard fest
   29. června – Havlíčkův Brod – Rebel fest
   červenec – Račín – hudební večery s Richardem
   6.-7. září – Kamenice nad Lipou – Pivní slavnosti
   7. září – Radešín – Chmelobraní
 • Facebook
 • Twitter