Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

V Havlíčkově Brodě opět špičkový stolní tenis

/
/
/
2488 ZobrazeníHavlíčkův Brod opět uvidí špičkový stolní tenis. Hala Akademie stolního tenisu HB Ostrov v areálu bývalé zemědělské školy bude třetí listopadový týden dějištěm dvou významných akcí, které na Vysočinu přivedou nejen další utkání české reprezentace v kvalifikaci ME družstev 2019, ale i zajímavý zápas Extraligy mužů ve stolním tenisu.

Už podruhé v tomto roce se bude v Havlíčkově Brodě hrát utkání kvalifikace mistrovství Evropy 2019. Svěřenci reprezentačního trenéra Josefa Plachého v hale havlíčkobrodské Akademie HB Ostrov 27. února porazili Kypr hladce 3:0 a na místo činu se tak vrátí téměř po devíti měsících. V úterý 20. listopadu v 18:00 hodin bude Havlíčkův Brod dějištěm závěrečného vystoupení českých stolních tenistů v kvalifikační skupině 1B. Jejich soupeřem bude Bulharsko, které Češi na jaře v Panagjurište porazili 3:0.

Česká reprezentace se opět po krátkém čase představí v Havlíčkově Brodě…

Trenér Josef Plachý pro tento důležitý kvalifikační zápas nominoval čtyři hráče. V kvartetu nominovaných nechybí dva stolní tenisté, kteří před časem oblékali dres trojnásobného českého šampiona STEN marketingu HB Ostrov Havlíčkův Brod – Pavel Širuček a Tomáš Tregler. Dvojici exhavlíčkobrodských borců doplňují dva legionáři z Německa Lubomír Jančařík a David Reitšpies.

Reprezentační trenér Josef Plachý věří, že v havlíčkobrodské hale opět zavládne skvělá sportovní atmosféra, jako tomu bylo při únorovém kvalifikačním utkání s Kyprem… „V tak fantastické atmosféře jsme snad ještě nehráli. Diváci ve vyprodané havlíčkobrodské hale byli skvělí. Klobouk dolů před organizátory utkání. Byla to výborná propagace stolního tenisu,“ vysekl poklonu havlíčkobrodským pořadatelům Josef Plachý.

V předprodeji na utkání stolních tenistů České republiky a Bulharska zbývají poslední lístky (info na telefonu: 777 270 423). Nenechte si špičkový stolní tenis v Havlíčkově Brodě ujít!

Havlíčkobrodská Arena při kvalifikačním utkání českých stolních tenistů s Kyprem

O dva dny později, ve čtvrtek 22. listopadu, bude hala Akademie stolního tenisu HB Ostrov Havlíčkův Brod hostit zápas české Extraligy mezi KT Praha a TJ Ostrava KST. Oba týmy se pohybují v popředí extraligové tabulky. Jejich souboj bude o to zajímavější, že dres KT Praha od nové sezony obléká i šéftrenér mládeže HB Ostrov Havlíčkův Brod Bohumil Vožický. Na soupiskách obou družstev se to ale hemží jmény dalších bývalých vynikajících českých reprezentantů. Za pražský celek například hraje legendární dvojice Milan Orlowski – Jindřich Panský (vicemistři světa ve čtyřhře) či Vožického vrstevník Tomáš Pavelka. Oporou TJ Ostrava KST je pro změnu nestárnoucí exreprezentant Miroslav Bindač, kterého obvykle doplňují talentovaní mladíci Jiří Martinko, Tomáš Martinko a František Onderka.

Bývalý vynikající čs. reprezentant se v barvách KT Praha předastaví v Havlíčkově Brodě

Zápas 7. extraligového kola mezi KT Praha a TJ Ostrava KST se hraje 22. listopadu od 18:00 hodin. „Moc se na utkání v Havlíčkově Brodě těšíme. Ze svých zkušeností vím, že je tam vždy báječná atmosféra. Chodí hodně diváků a odehrát extraligový zápas v nádherném prostředí havlíčkobrodské haly bude pro nás pro všechny příjemným zpestřením,“ poznamenal k listopadovému extraligovému duelu v Havlíčkově Brodě Milan Orlowski, mistr Evropy 1974 ve dvouhře a vicemistr světa ve čtyřhře s Jindřichem Panským z roku 1985.

 

  • Facebook
  • Twitter