Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Cenné vítězství HB Ostrov nad lídrem tabulky!

/
/
/
749 ZobrazeníParádní vystoupení mají za sebou stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod. Obhájci mistrovského titulu ve čtvrtečním televizním šlágru 17. kola české extraligy zvítězil i nad lídrem tabulky SKST Cheb po velkém boji 3:2 a svému soupeři oplatili porážku z podzimní části sezony.

Hrdinou utkání byl Tomáš Tregler, který atraktivní partii vyrovnaných soupeřů v Chebu skvěle rozehrál. A byl to on, kdo nakonec cenné vítězství HB Ostrov svým druhým bodem v utkání zpečetil. V rozhodující bitvě zdolal v souboji dvou bývalých českých reprezentantů chebskou ikonu Antonína Gavlase 3:1 na sety.

V průběžné extraligové tabulce se HB Ostrov přiblížil vedoucímu Chebu na dva body. Západočeský tým má ale vše ve svých rukou. Pokud v posledním kole základní části soutěže překvapivě neklopýtne s posledním celkem tabulky Hodonínem půjde do nadstavbového play-off z nejvýhodnější první pozice. HB Ostrov Havlíčkův Brod tak s největší pravděpodobností zůstane druhý a s Chebem se může znovu potkat až ve finále play-off.

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod se svými příznivci po vítězném utkání v Chebu

Stolní tenisté HB Ostrov Havlíčkův Brod zakončí boje v základní části Extraligy doma. V pátek 18. března v 18.00 svěřenci trenéra Bohumila Vožického změří síly s celkem TJ Ostrava KST. A svému soupeři mají co oplácet. Na podzim totiž v Ostravě v hale na Varenské překvapivě prohráli 2:3. Je to zatím poslední porážka HB Ostrov v soutěži. Od té doby jsou havlíčkobrodští stolní tenisté na vítězné vlně. Včetně včerejší výhry v Chebu mají zase sebou osm vítězných zápasů v řadě!

Extraliga mužů ve stolním tenisu 2021/2022

Předehrávané utkání 17. kola

SKST Cheb – HB Ostrov Havlíčkův Brod 2:3
Stanislav Kučera – Tomáš TREGLER 1:3 (-3,6,-8,-5), Antonín Gavlas – Michal OBEŠLO 3:0 (6,9,8), David Reitšpies – Ondřej KVĚTON 3:0 (7,5,5), Stanislav Kučera – Michal OBEŠLO 1:3 (-5,-5,6,-3), Antonín Gavlas – Tomáš TREGLER 1:3 (10,-6,-6,-7).

Kompletní informace o české extralize mužů ve stolním tenisu 2021/2022 najdete ZDE: https://stis.ping-pong.cz/tabulka/svaz-420000/rocnik-2021/soutez-4402

  • Facebook
  • Twitter