Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Čas adventní v okolí Jaroměřic nad Rokytnou

/
/
/
951 ZobrazeníV Příložanech nedaleko Jaroměřic nad Rokytnou uspořádaly místní ženy tradiční Vánoční tvoření v sobotu 8. prosince. Ráno měly tvoření děti z obce a okolí a odpoledne tvořily ženy. V Myslibořicích zase zněly vánoční písně.
V Příložanech tvořily děti i ženy většinou ruční výrobky s vánoční tématikou, např. svícny, malé vánoční stromečky a hvězdičky. Zruční výrobci své výrobky zhotovovali v prostorách staré školy a navzájem si také ochutnávali svá vánoční pečiva.

V Myslibořicích v prostorách místního zámku, kde je umístěno středisko Diakonie ČCE, zpívaly děti z místní základní školy pod vedením učitele Pavla Nováčka vánoční písně a přednášely básničky se zimní tematikou. Adventní setkání zahájila ředitelka střediska Diakonie Michaela Grmelová. Přiblížila ve svém proslovu činnost místního střediska v letošním roce a nastínila plány pro příští rok pro ubytované seniory.
Vánoční setkání pokračovalo malováním na obličej, prodejem výrobků klientů, ručním tvořením, koncertem FS ČCE z Třebíče a posezením u občerstvení.
Vánoční setkání připravil kolektiv pracovníků myslibořického střediska Diakonice v čele s ředitelkou Michaela Grmelovou a pracovnicí pro styk s veřejností Blankou Veselskou.

  • Facebook
  • Twitter