Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Bystřické čarodějnice neodfoukl ani silný vítr

/
/
/
164 ZobrazeníPoslední dubnová noc patří všem čarodějnicím, ale letos to vypadalo, že kvůli silnému větru a suchému počasí nebude možné hranici zapálit. Ještě v odpoledních hodinách to vypadalo, že letos se budou muset čarodějky z Bystřice nad Pernštejnem sejít bez ohně, ale nakonec se vítr utišil a ve večerních hodinách pod dohledem dobrovolných hasičů oheň vzplál.

Jako každý rok začala celá akce sletem všech malých i velkých čarodějnic a čarodějů je před budovou bývalé radnice na Masarykově náměstí. Odkud vycházel průvod za doprovodu dechové hudby Pavla Slezáka. Let městem končil na Lužánkách prostorách inline oválu, kde už byla připravená kapela Boins, která se starala o hudební doprovod po celý večer. Ani letos nechybělo losování sladkých cen, ohňová show skupiny Sunos fireshow, světelná noční stezka DDM Bystřice nad Pernštejnem, fotokoutek, a na závěr večera ohňostroj. Kdo si přinesl špekáčky mohl využít k opékání malý oheň.

  • Facebook
  • Twitter