Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Bruslení na baseballovém stadionu v Třebíči od pátku

/
/
/
1383 ZobrazeníBruslaři budou moci od pátku 25. ledna opět využívat ojedinělou ledovou dráhu na třebíčském baseballovém stadionu Na Hvězdě. Pořadatelé z klubu Nuclears ji zde provozují při příznivých klimatických podmínkách už od roku 2011 a na její přípravu padne kolem padesáti tisíc litrů vody.

„Pod zemí jsou zabudované velké nádrže, do kterých se celý rok hromadí dešťová voda. Tu v sezoně využíváme k zalévání trávy na hřišti a v zimě nám slouží jako zdroj pro přípravu ledu.“ Říká k přípravě 416 metrů dlouhé dráhy předseda Nuclears Jan Urbánek.

Pro veřejnost bude Na Hvězdě otevřeno denně od 9.00 do 18.00 a bruslaři si zde mohou užívat nejen bezpečné bruslení na atraktivní dráze, ale k dispozici jim je také zázemí stadionu včetně SportBaru. Symbolické vstupné je 30 korun na celý den. Doprovod má vstup samozřejmě zdarma, stejně jako v dopoledních hodinách školy. Bruslit se bude Na Hvězdě tak dlouho, dokud to počasí dovolí. Informace mohou zájemci sledovat na webu baseballového klubu a na facebookové stránce Třebíč Nuclears.

  • Facebook
  • Twitter