Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Běhej lesy rozběhává lesy i nemocnice. Nabízí všem zdravotníkům startovné zdarma!

/
/
/
653 ZobrazeníV sobotu 6. června pokračuje na Vysočině seriál běžeckých závodů Běhej lesy, zdravotníci mají jako poděkování startovné v závodě zdarma.

„Je to pro nás nejen krásné gesto, ale hlavně praktická pomoc v těžkých časech,“ děkoval při předání finální částky ředitel benešovské nemocnice Roman Mrva.
Protože se podařilo nemocnice rozdýchat, jsou organizátoři odhodláni je i rozběhat. Všem zdravotníkům proto nabízí startovné na vybrané závody zdarma. Po týdnech extrémního nasazení tak členové zdravotnického personálu přijdou na jiné myšlenky v nádherné přírodě a na čerstvém vzduchu.
Zdravotníky přivítají Běhej lesy na startu v sobotu 6. června na Vysočině, kdy je na pořadu dne rovnou nejtrailovější závod seriálu v lesích Žďárských vrchů. Registrovat na závod je možné do středeční půlnoci. Jako zdravotník napište přes info@behejlesy.cz a Běhej lesy vám zašlou kód na startovné zdarma. Na místě se půjde přihlásit pouze na VoltaRUN.

Více informací na: https://behejlesy.cz/behej-lesy-vysocina/r11

  • Facebook
  • Twitter