Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Běh Šeptouchovem po jednašedesáté

/
/
/
519 ZobrazeníLyžařský klub Ledeč nad Sázavou a Středisko volného času Ledeč nad Sázavou pořádají v sobotu 16. října 61. ročník tradiční ho Běhu Šeptouchovem, který se koná jako obvykle v parku Šeptouchov. Prezentace je možná nejpozději patnáct minut před startem každé kategorie. Zahájení závodu je v 9.15.

„Běžet může každý, kdo přijde. I letos je běh zařazen do série závodů o Pohár Melechova, organizovaný občanským sdružením Melechov. Absolutní vítěz kategorií muži + veteráni + junioři (startují společně) a vítězka kategorií ženy + juniorky (startují rovněž společně) získá cenu starosty města Ledče nad Sázavou. Ženy běží 2000 metrů a muži 8000 metrů, žákovské kategorie mají tratě od 170 metrů pro předškolní děti až do 1500 metrů pro starší žáky a žákyně.
Pro první tři závodníky v každé kategorii jsou připraveny diplomy a věcné ceny,“ uvedl Martin Makeš, jeden z pořadatelů akce.

Na trať se vydají i ti nejmenší, archiv Martina Makeše


Bližší informace o závodě je možné získat u M. Makeše, tel. 603717167, m.makes@tiscali.cz nebo u V. Šrůtky, tel. 732941449, vsrutka@email.cz .

  • Facebook
  • Twitter