Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Běh pro hospic v Telči v neděli 5. srpna

/
/
/
894 ZobrazeníDruhý ročník Běhu městem šťastných lásek se bude konat v neděli 5. srpna v Telči na náměstí Zachariáše z Hradce. Registrace bude probíhat od 9.00, v 10.20 bude rozcvička s Pro-life fitness a v 10.30 start.


Výtěžek běhu poputuje na nákup nového auta pro novou zdravotní sestřičku hospice Laďku, která každý den vyjíždí k pacientům v Telči a okolí.
Registrace on-line bude probíhat až do 3. srpna na www.behyprohospice.cz. Tříkilometrová trasa je vhodná i pro kočárky, invalidní vozíky, pejskaře (pes musí být na vodítku). Běh je určen pro všechny generace, určitě není nutné běžet, důležité je zúčastnit se. Motto letošního ročníku je: Jsem vítěz, běžím pro hospic. V cíli čeká na každého medaile. Celou akci bude moderovat Petr Píša.
Letošní ročník podpoří dvě velké nadace. Výtěžek akce zdvojnásobí až do výše 60 000 Kč Nadace Divoké husy. A Nadace ČEZ k nám zavítá se svými Oranžovými koly. Na kolech bude možné vyšlapat peníze pro Sdílení a SDH Telč v čase 9.30-14.30, poté bude vyhlášen výtěžek a předání šeku.

  • Facebook
  • Twitter