Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Až do 6. ledna probíhá v Jihlavě další Vánoční putování

/
/
/
344 ZobrazeníDalší ročník soutěže Vánoční putování odstartoval v Jihlavě, po městě čeká na zájemce celkem dvanáct vánočně vyzdobených zastavení. Na každém z nich je připraven soutěžní úkol, který si účastníci po splnění zapíší do příslušného políčka na herním plánu.

Vyzvednout si ho mohou na turistickém informačním centru (TIC) v ulici Matky Boží 22 nebo ve Věžní 1. Po zdolání všech úkolů je potřeba kartičku donést zpět do TIC, kde na všechny čeká malý vánoční dárek. Akce potrvá do pátku 6. ledna 2023.

Mapa Vánočního putování je součástí herního plánu. Najdete ji ale i online. 

„Pokud chcete vyhrát i některou z deseti velkých cen, vyplňte prosím na herním plánu i část s kontaktními údaji a zaškrtněte souhlas se zpracováním osobních údajů. Losování proběhne v pátek 6. ledna 2023 v 16.00,“ uvedla Lenka Kremláčková z příspěvkové organizace města Brána Jihlavy, která akci pořádá.

Jména vylosovaných výherců budou zveřejněna na facebooku Do Jihlavy a Město Jihlava. Podrobná pravidla Vánočního putování naleznete zde.

  • Facebook
  • Twitter