Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Anna K. míří do Chotěboře: Světlo rozezní sokolovnu a emoce nebudou chybět

/
/
/
645 ZobrazeníKoncerty a kulturní akce postrádali lidé během karantény ze všeho nejvíc. Od loňského roku je tak už nikdy nebudeme brát jako samozřejmost. O to víc teď využívají příležitostí, které se nabízejí, jednou z nich bude koncert zpěvačky Anny K., která zavítá do Chotěboře ve čtvrtek 4. listopadu.

Anna K. je zpěvačka, která svou pěveckou kariéru zahájila první deskou v roce 1993. Od té doby jich vydala dalších deset a dvakrát zvítězila v Ceně Anděl. Aktuálně je nominována v Žebříčku Music Awards.
Svou sílu nám ukázala v momentě, kdy se jí do života postavilo onkologické onemocnění. Od té doby není jenom zpěvačka, ale nesmírně silná žena, protože s nemocí se musela potýkat v roce 2017 znovu. „Dokud jsem mohla, tak jsem pracovala. O víkendech jsem vystupovala na festivalech a v pondělí jsem pak vždy šla na chemoterapii. Týden jsem se z toho do pátku dostávala a v sobotu jsem už pak zase stála na stagi a zpívala jsem,“ řekla pro Idnes.cz v roce 2018. O své nemoci dlouhodobě a veřejně mluví a věnuje se nadačním aktivitám.
Deska Světlo je jejím posledním albem vycházející v březnu roku 2017. Pro svou spolupráci si vybrala například legendární duo Jaroslava Uhlíře a Zdeňka Svěráka nebo Jan P. Muchowa, který stál za přelomovou nahrávkou Anny K. Nebe. „Ani nic převeselého či depku nehledejte. Spíš mám ráda melancholii a dramatičnost, miluju písničky dojemné tak, že se mi stahuje krk, když je zpívám,“ popisuje Světlo na svém webu. Mezi jedenácti skladbami najdete vedle dojemných písniček i rockové nebo elektroniku. Na albu se podíleli významní britští producenti Steve Lyon nebo Jay Reynolds.
V rámci Světla Anna K uspořádala turné napříč celou Českou republikou. Na Vysočině se však objeví pouze dvakrát. Na začátku září navštívila Žďár nad Sázavou a druhým koncertním městem se stane Chotěboř ve čtvrtek 4. listopadu v sokolovně.

Prodej a rezervace vstupenek na www.cekus.eu nebo v Informačním centru v Chotěboři.

  • Facebook
  • Twitter