Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

AMaTer: Černobílé a s hrníčky na svařák. To jsme my!

/
/
/
1021 ZobrazeníTři roky práce se ukážou na křtu nového CD žďárské kapely AMaTer s názvem To nejsem já. Skupina svůj nový počin odprezentuje třetí prosincovou sobotu v kongresovém sále hotelu Jehla ve Žďáře nad Sázavou. 

„Sál se otevře o půl sedmé a návštěvníci se kromě našeho vystoupení můžou těšit na Petra Harazina ze skupiny Nebe, který vystoupí před námi. Po nás zahraje kapela Vzhůru a níž,“ zve všechny zájemce členka skupiny Tereza Syslová.

Během večera proběhne i soutěž o nové CD, jehož písně z velké části tvoří večerní playlist. Skupina ale zahraje i písně starší a tematicky zařadila i několik vánočních skladeb. Fanouškům, kteří se na křest plánují vypravit, kapela radí sladit se do černobílého outfitu a nezapomenout si vzít například světýlka, prskavky, nebo cokoliv, co jim pomůže naladit se do té pravé vánoční atmosféry.

Kromě naplnění všech sociálních potřeb na křtu ale nepřijdou zkrátka ani chuťové pohárky. „Budeme mít raut a dokonce i svařák. Kdo chce, může si na něj donést vlastní hrneček. Takže určitě přijďte!“ vzkazují žďárští hudebníci.

  • Facebook
  • Twitter