Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Adventní představení v Rozsochatci

/
/
/
1214 ZobrazeníObecní úřad, Český svaz žen, ZŠ a mladí hasiči v Rozsochatci každý rok připravují v adventním čase různé kulturní akce pro občany. V letošním roce 14. prosince se v sále Obecního domu všichni sešli, aby zhlédli reprízu úspěšného scénického představení Divadelní Rybovky.

Jednalo se o autorskou verzi České mše vánoční Jakuba Jana Ryby, které sehrál Smíšený pěvecký soubor Doubravan s divadelním spolkem Schod a Východočeským akademickým orchestrem v režii Dagmar Kozubové.

Celé představení zahájil krátkým uvítáním a představením účinkujících starosta obce pan Dušan Svoboda, průvodní slovo během vystoupení pak měl sbormistr a dirigent pan Jakub Pikla. Představení sklidilo zasloužený dlouhý potlesk, po kterém se diváci dočkali ještě malého přídavku v podobě vánoční koledy „Narodil se Kristus Pán“, kterou si všichni společně zazpívali.
K navození vánoční atmosféry přispěla rovněž výstava vánočních dekorací od členek Českého svazu žen a spoluobčanů.

  • Facebook
  • Twitter