Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Adventní koncert a rozsvěcení vánočního stromu v Rozsochatci

/
/
/
1070 ZobrazeníObecní úřad, Český svaz žen, ZŠ a mladí hasiči v Rozsochatci připravili na odpoledne a podvečer v sobotu 1. prosince pro tradiční slavnostní zahájení adventního času.

V letošním roce uspořádali v sále obecního domu výstavu vánočních dekorací od členek Svazu žen a spoluobčanů a adventní koncert smíšeného pěveckého souboru Doubravan. Průvodní slovo během vystoupení měl dirigent pan Jakub Pikla. Po koncertě se přítomní přesunuli k obecnímu úřadu, kde si zazpívali společně vánoční koledy i se souborem Doubravan a několik skladeb zatroubili Trubači z Liščího vršku. Starosta obce Dušan Svoboda popřál přítomným šťastné prožití vánočních svátků a hodně štěstí a zdraví do nového roku 2019. Rovněž poděkoval všem účinkujícím za jejich vystoupení. Následovalo rozsvícení vánočního stromu, pod který obyvatelé vyrobili symbolický betlém. Pro zahřátí byl při akci podáván domácí vánoční punč.

  • Facebook
  • Twitter