Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tři nákladní auta havarovala ve středu na Pelhřimovsku

/
/
/
260 ZobrazeníKe dvěma haváriím vyjížděli ve středu 12. dubna policisté na silnice Pelhřimovska, ráno havaroval řidič nákladního auta v Pelhřimově, odpoledne pak se další dvě nákladní auta srazila u Vysoké Lhoty.

„Po čtvrté hodině došlo na silnici I/19 v katastru Pelhřimova k havárii sedmačtyřicetiletého řidiče s nákladním vozem Mercedes Benz s návěsem, který jel ve směru od Starého Pelhřimova a vlivem nepřiměřené rychlosti jízdy dostal s nákladní soupravou smyk, narazil do pravých svodidel, následně do svodidel na levé straně, kde havaroval mimo vozovku. Při havárii nedošlo ke zranění osob. Místo dopravní nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Dechová zkouška vyloučila u řidiče požití alkoholu. Vlivem dopravní nehody vznikla předběžně vyčíslená škoda za 270 tisíc korun,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová s tím, že dopravní nehodu vyřešili s řidičem na místě policisté z dopravního inspektorátu Pelhřimov v příkazním řízení.

Havarovaný vůz Volvo ve Vysoké Lhotě, archiv Policie ČR

Krátce před třetí hodinou odpoledne došlo na silnici I/19 v katastru Vysoké Lhoty k další dopravní nehodě. „Čtyřiadvacetiletý řidič nákladního vozu Volvo s návěsem jel ve směru od Zlátenky a narazil do vozu Tatra, jedoucího před ním. Řidič tatry snížil rychlost kvůli vzniklé dopravní situaci před ním. Při dopravní nehodě nedošlo ke zranění osob. Policisté místo dopravní nehody ohledali a zadokumentovali. Dechovými zkouškami u obou řidičů požití alkoholu vyloučili. Na vozidlech vznikla předběžně vyčíslená škoda přes 300 tisíc korun. Řidič nákladní soupravy je podezřelý z přestupkového jednání na úseku dopravy,“ uzavřela tisková mluvčí.

Úvodní foto: Místo nehody v Pelhřimově, archiv Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter