Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodská nemocnice pozastavuje předporodní kurzy. Spustí ale jejich online verzi

/
/
/
631 ZobrazeníPředporodní kurzy pro nastávající maminky a jejich partnery museli v Nemocnici Havlíčkův Brod kvůli aktuální epidemiologické situaci pozastavit. Maminkám ale umožní kurzy online a zdarma. Kromě toho mohou rodičky využít také individuální konzultace či online poradny přes e-mail. Nastávající maminky tak mají hned tři možnosti jak konzultovat cokoliv stran těhotenství a porodu v havlíčkobrodské nemocnici.

Online předporodní kurz povede porodní asistentka Denisa Dostálová v termínu 26. ledna a 9. února od 17.30. Přes mobilní aplikaci Microsoft Teams tak mohou zájemci absolvovat předporodní kurz, na nějž se musí předem přihlásit na telefonním čísle 569 472 397. Dva dny před termínem kurzu pak nemocnice zveřejní přihlašovací odkaz na svých webových stránkách.
Havlíčkobrodská porodnice nabízí také osobní konzultace ohledně vedení porodu. K dispozici pro konzultace jsou lékař Petr Janovský a porodní asistentka Denisa Dostálová. Nastávající maminky a jejich partneři tak mají možnost s nimi konzultovat svá porodní přání, popovídat si o vedení porodu a možnostech předporodní i porodní péče v havlíčkobrodské nemocnici. Jedná se o bezplatné konzultace. Objednání je také na telefonním čísle 569 472 397.
Třetí možností pro nastávající maminky je online e-mailová poradna, kterou vede zástupce primáře gynekologicko-porodnického oddělení Erik Lajtman. Ten na svém e-mailu: erik.lajtman@onhb.cz zodpovídá maminkám jejich dotazy stran předporodní i poporodní péče do 48 hodin.
Těhotným ženám tak vychází nemocnice maximálně vstříc a snaží se jim umožnit různými způsoby získat veškeré informace a poskytnout i tuto část péče, která je zaměřena na to, aby ženy prožily své těhotenství v klidu a v pohodě. V první polovině ledna 2021 se v Nemocnici Havlíčkův Brod rodily hned tři páry dvojčat v jednom týdnu. Aktuálně má havlíčkobrodské nemocnice za sebou 80 porodům v letošním roce.

  • Facebook
  • Twitter