Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pivovar Bernard získal ocenění v prestižní soutěži

/
/
/
1617 ZobrazeníRodinný pivovar Bernard získal dvě medaile na dvacátém ročníku prestižní degustační soutěže České pivo. Mezi nejvýše hodnocená piva ve svých kategoriích patří Bernard světlý ležák 11 a Bernard Černý ležák 12.

Porota nejprestižnější české pivní degustační soutěže letos hodnotila celkem 73 vzorků v šesti kategoriích. Výsledky soutěže byly v rámci probíhajících Dnů českého piva slavnostně vyhlášeny 29. září v zahradách Senátu Parlamentu České republiky.

„Ocenění z této prestižní soutěže je úspěch a závazek zároveň. Řada vlastností piva je měřitelná a porovnatelná, ovšem to, jak pivo někomu chutná, je věc individuální. Proto mě těší, že naše pivo chutná jak zákazníkům, tak i odborníkům,“ komentoval výsledky vrchní sládek a generální ředitel Rodinného pivovaru Bernard Josef Vávra.

Porota tvořená z pivovarníků, pedagogů a odborníků z Chmelařského institutu a Státní zemědělské a potravinářské inspekce hodnotí především senzorické vlastnosti piva, konkrétně vzhled, barvu, chuť, vůni a texturu. Tradičně soutěž probíhá jako dvoukolová, v letošním roce, s ohledem na mimořádnou situaci, soutěž proběhla jednokolově.

„Piva, která obstojí v této prestižní degustační soutěži, jsou pro konzumenty zárukou nejvyšší kvality a vytříbeným chuťovým zážitkem,“ říká Martina Ferencová, výkonná ředitelka Českého svazu pivovarů a sladoven.

Cenu v prostorách Senátu ČR přebíral generální ředitel a vrchní sládek pivovaru Josef Vávra, na snímku s manželkou Ivou.

  • Facebook
  • Twitter