Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Tisící porod v havlíčkobrodské nemocnici

/
/
/
592 ZobrazeníV Nemocnici Havlíčkův Brod se v sobotu 12. září jako v první porodnici na Vysočině uskutečnil letošní tisící porod. Ve 3.45 se narodil malý František Svoboda s porodní váhou 3130 g, maminka Kristýna pochází z Druhanova u Světlé nad Sázavou. Doma na Františka čeká tříletá sestřička.

V úterý 15. září v 10.00 dostane malý František při odchodu domů dárek od vedení nemocnice, města Havlíčkův Brod i celého gynekologicko-porodnického oddělení.
Vše se však odehraje v komorním duchu, protože v nemocnici platí zákaz návštěv a vzhledem k epidemiologické situaci tentokrát výjimečně starosta Jan Tecl nepředá dárek osobně, ale prostřednictvím zdravotníků.

V letošním roce zatím rodiče nejčastěji volí jména Jakub, Jan, Ondřej a Štěpán, u holčiček vedou Elišky, Natálky a Aničky. Každoročně se v havlíčkobrodské porodnici narodí kolem 1500 dětí.

  • Facebook
  • Twitter