Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Havlíčkobrodští Hroši mají stále šanci postupu

/
/
/
406 ZobrazeníO víkendu pokračovala nadstavba nejvyšší softbalové soutěže a výrazně do ní zasáhla nepřízeň počasí, takže se řada extraligových utkání neodehrála. Šance havlíčkobrodských Hrochů na postup stále žije.


„Cestovali jsme do Mostu, ale nakonec se nám nepodařilo odehrát ani jedno ze dvou plánovaných utkání. Ve zbylých dvojicích stihli naši soupeři odehrát alespoň jeden zápas. V neděli se opět neodehrály v Mostu zápasy s Ledenicemi a tak je tabulka nadstavby dost nepřehledná. V neděli jsme hostili Tempo Praha a rozešli se s ním smírně, což nám i nadále zajišťuje pozici mezi aspiranty na postup. Do konce nadstavby nám zbývá odehrát ještě čtyři zápasy,“ uvedl Dušan Šnelly z havlíčkobrodského klubu.
Do Mostu pocestují Hroši znovu ve středu 2. září a poslední dvojzápas je čeká v sobotu 5. září v Ledenicích. K jistotě postupu do play-off potřebují Hroši přidat ještě dvě výhry z těchto čtyř zápasů.

Hroši Havlíčkův Brod – Tempo Praha 2:3 a 5:0
Hroši nastoupili k prvnímu zápasu příliš uspokojeni dosavadním vývojem nadstavby a byli za to po zásluze potrestáni. Tempo navíc prohrálo sedm zápasů v řadě a domácí nabyli dojmu, že se asi porazí samo. Po bezbodovém úvodu šli hosté ve třetí směně do vedení a o směnu později již Hroši prohrávali 0:3. „Teprve v posledním útoku přeci jen hráči zabrali, snížili na 2:3, ale vyrovnat už nestihli,“ posteskl si Dušan Šnelly.
Do odvety nastoupili domácí o mnoho živěji a hned prvním útokem rozhodli, když pro body postupně doběhli David Mertl, Jan Hospodka a Tomáš Klein. „V sedmé směně podruhé v zápase doběhli na domácí metu Mertl s Kleinem a stanovili konečný výsledek na 5:0. Také Michal Holobrádek odházel druhý zápas v obvyklé formě a moc šancí soupeřovým pálkařům nedal,“ uzavřel Dušan Šnelly.

  • Facebook
  • Twitter