Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Prezentiáda prověřila studenty z Vysočiny

/
/
/
1051 ZobrazeníV pátek 6. dubna se v Havlíčkově Brodě uskutečnil na Střední průmyslové škole akademika Stanislava Bechyně další ročník prezentiády. Účastníci rozebírali témata jako Dark web, závislost, o které se nemluví a zamysleli se nad tím, kdy skončí svou kariéru Jaromír Jágr.

Soutěžící týmy se zhostily svých témat hodně vážně. Tým Spanžbop vysvětlil tajemství Dark webu, až mnozí zůstali tiše zírat, jak odvážné téma si vybrali. Závisláci ukázali dnešní závislosti a hlavně vysvětlili závislost, o které se nemluví a lidé se za ni stydí. Sami však přiznali, že sami jsou na něčem závislí a nejsou dokonalí. Králíci z klobouku, Štaflík a Špagetka nebo Hahaxd jsou názvy dalších soutěžních týmů, které nám představily své prezentace a prezentační dovednosti.
Na prvním místě skončil tým Nikča a Lukáš. Svou prezentací na téma  Co nám doma neřekli? ohromili celou porotu, pro kterou si připravili i malou pozornost ve formě odznáčku s otázkou, na kterou nám nedokáží doma odpověď. Jak sám Lukáš říká: „Kdy ukončí svou kariéru Jarda Jágr, nebo proč musím chodit do školy? Na to mi doma nikdo neodpoví?“. Nikče pro změnu nikdy neodpověděli na otázku: Jak se dělají děti? Jak sami poznamenali, spoustu věcí nám doma neříkají a my si tak informace hledáme z různých zdrojů. Hlavně z internetu.

1. Nikča a Lukáš (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov) ve složení: Lukáš Kahoun, Nikola Kubátová
2. Spanžbop (Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov) ve složení: David Viktora, Tereza Molíková
3. Králíci z klobouku (Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně) ve složení: Martin Uličný, David Šidlák

Více o prezentiádě.

  • Facebook
  • Twitter