Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají pachatele krádeží alkoholu v Brodě a Jihlavě

/
/
/
1044 ZobrazeníHavlíčkobrodští policisté vyšetřují dva případy krádeže alkoholu z prodejny ze začátku prosince v Havlíčkově Brodě a v Jihlavě a žádají veřejnost o spolupráci při identifikaci dvou mužů.

K oběma krádežím došlo v úterý 3. prosince a v každém případu byla škoda vyčíslena na částku přes sedm tisíc korun. „Dosud neznámý pachatel či pachatelé odcizili kolem půl třetí odpoledne v prodejně obchodního řetězce v Havlíčkově Brodě šest lahví sektu, jehož cena za jednu lahev přesahovala částku jednoho tisíce korun. Ke krádeži stejného počtu lahví i druhu alkoholu došlo o dvě hodiny později v prodejně v Jihlavě,“ popsala policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Na kamerovém záznamu se pohybují dva muži s tmavými krátkými vlasy, jeden z mužů má výraznější vousy. „Oba mají na sobě tmavou bundu s kapucí a modré kalhoty. Vyšší z mužů má dále na sobě červené triko a přes rameno má přehozenou černou kabelu.

Policisté žádají obyvatele Vysočiny o pomoc při identifikaci dvou mužů, archiv Policie ČR


Oba tito muži by mohli policistům poskytnout důležité informace pro účely trestního řízení, proto se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování jejich totožnosti.
Žádáme občany, kteří muže na kamerovém záznamu znají nebo mají informace o tom, kde by se v současné době mohli nacházet či pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala Stanislava Miláčková.

  • Facebook
  • Twitter