Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Zpěvák Voxel vystoupí s Pupeční šňůrou v Pacově a v Ledči nad Sázavou

/
/
/
1025 ZobrazeníPísničkář a zpěvák Voxel přichystal pro své fanoušky překvapení. Po roce od jeho netradičního pop-folkového turné s Cimbálovkou se jeho příznivci mohou těšit na sólovou (Pupeční) šňůru, kde zazní kromě osvědčených písní i nové skladby z připravované desky.
Název turné není náhodný. Zpěvákovi se tento rok narodil druhý syn a vyšel mu singl Těhotná inspirovaný stavem jeho manželky v době, kdy ho psal. V rámci turné Voxel zahraje v deseti městech po celé České republice a 23. listopadu se na něho mohou fanoušci těšit v Pacově ve Sport Baru Legenda nebo 30. listopadu v Ledči nad Sázavou U řeky.

Plakát s jednotlivými zastávkami

Jedná se o moje první sólo turné, kde pojedu dlouhé koncerty a budu se snažit co nejvíce do celého děje zapojovat návštěvníky. Název turné je spojen především se singlem Těhotná, ale také proto, abychom se na místě s fanoušky co nejvíce propojili, popisuje zpěvák a slibuje, že koncert bude mít nejméně hodinu a půl. A navíc jsou všechny koncerty v rámci turné zdarma přístupné pro všechny děti do 12 let.
V nejnovějším klipu k písni Těhotná zapojil Voxel svoji manželku i oba dva syny. Vždyť právě jeho nejbližší jsou jeho největší inspirací. „Chtěl jsem mít v klipu místo herců rodinu. Stejně song vznikl díky nim, respektive díky jinému stavu mé manželky, se kterou jsem se snažil prožívat a užívat vše, co tento stav obnáší. A musím říct, že klobouk dolů dámy, maximálně vás obdivuji a klaním se až k země. Myslím, že chlap by to nedal,“ dodává zpěvák, který si v klipu prohodil roli se svojí ženou. Zahrál si tak těhotnou nastávající maminku, která prožívá strasti i slasti onoho „požehnaného“ stavu.

Václav Lebeda alias Voxel_

Rozpis jednotlivých koncertů v rámci Pupeční šňůry 2018
12. listopadu Praha – Café v Lese
13. listopadu Olomouc – 15 Minut club
21. listopadu Plzeň – Anděl
23. listopadu Pacov – Legenda
24. listopadu České Budějovice – K2
28. listopadu Brno – Eleven
29. listopadu Hradec Králové – AC Klub
30. listopadu Ledeč nad Sázavou – U řeky

Nový singl Těhotná

  • Facebook
  • Twitter