Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Září je ve znamení revitalizace zeleně v areálu pelhřimovské nemocnice

/
/
/
956 ZobrazeníV první polovině září 2019 dochází v areálu Nemocnice Pelhřimov k částečné revitalizaci zeleně, kdy bude provedeno akutní ošetření a odborný zásah dřevin a porostu napříč celým areálem pro zachování kvality a krásy našich zelených prostor.

Dochází především k prořezání vzrostlých stromů, které by v budoucnu mohly ohrožovat pacienty a návštěvníky nemocnice. Projektem jsme vyřešili stav rozsáhlého vzrostlého stromového porostu v areálu nemocnice a zlepšili jeho celkový stav z hlediska zdravotního, bezpečnostního a estetického.
Práce provádí odborná dendrologická a certifikovaná společnost, držitel certifikátu ČCA a ETW firma KOTTARBO. Práce jsou prováděny na základě zpracovaného projektu pro celkovou revitalizaci firmou Atregia, s. r. o., která se zabývá projekční a poradenskou činnost v oblasti zahradní a krajinářské tvorby a geografických informačních systémů. Prováděné práce jsou ve výši 156 695 Kč včetně DPH a hradí je zřizovatel nemocnice – Kraj Vysočina.
Akutní zásahy v areálu, jako byl například pád stromu v zimních měsících, řeší vždy Jednotka dobrovolných hasičů Nemocnice Pelhřimov, která má k dispozici i patřičné vybavení pro dané zásahy a je jedinou jednotkou daného typu v našich nemocnicích.

  • Facebook
  • Twitter